Artykuły

II Konkurs Biblioteczny Wiedzy o Harrym Potterze

        31 maja 2012 roku odbył się "Turniej Trójmagiczny", czyli II Biblioteczny Konkurs Wiedzy o Harrym Potterze. Uczniowie Gimnazjum i Szkoły Podstawowej wzięli udział w "magicznym" konkursie rodem z Hogwartu. Uczestnicy rozwiązali arcytrudny test dotyczący świata Harrego Pottera, krzyżówkę oraz zadania polegające na rozpoznawaniu postaci po przeczytaniu krótkiego fragmentu książki. Organizatorkami konkursu były p. Marta Osadzińska oraz p. Regina Mrowca-Kenar, która odpowiadała za przygotowanie malowniczych plakatów. Dodatkowo w tym roku konkursowi wiedzy o Harrym Potterze towarzyszył również konkurs plastyczny na najpiękniejszy plakat filmowy.

Galeria prac uczniów

 

Wyniki II Bibliotecznego Konkursu Wiedzy o Harrym Potterze:

  • I miejsce Zuzanna Laska kl. VI SP
  • II miejsce Klaudia Bzdyk kl. VI SP
  • III miejsce Michał Szczechowicz kl. VI SP

 

Wyniki Konkursu Plastycznego o Harrym Potterze - plakat filmowy:

  • I miejsce Maria Bużek kl. V SP
  • II miejsce Dorota Długopolska kl. III gim.
  • III miejsce Magdalena Mrugała kl. IV SP

Archive

Jesteś tutaj: Home