Rozstrzygnięcie konkursów ekologicznych w Gminie Kościelisko w 2019 r.

        7 czerwca 2019 roku w Centrum Informacji Turystycznej w Kościelisku miało miejsce rozdanie nagród dla zwycięzców oraz wyróżnionych uczniów w gminnym konkursie wiedzy o smogu oraz plastycznym „Chcę czystego powietrza”. Nagrody wręczał Wójt Gminy Kościelisko pan Roman Krupa i pani Jolanta Sitarz-Wójcicka z Podhalańskiego Alarmu Smogowego.

W obu konkursach triumfowali uczniowie naszej szkoły! W konkursie wiedzy najlepsza była uczennica klasy 8 – Magdalena Palenica, kolejne miejsca przypadły Piotrowi Giewontowi i Julii Granat natomiast Antonina Watycha z klasy 4 wygrała konkurs plastyczny. W sumie 25 naszych uczniów otrzymało nagrody. Gratulujemy!

Galeria zdjęć

Archive

Jesteś tutaj: Home Aktualności Rozstrzygnięcie konkursów ekologicznych w Gminie Kościelisko w 2019 r.