Akcja zbiórki nakrętek plastikowych na rzecz Łukasza Skubisza zakończona

Na początku bieżącego roku szkolnego 2010/2011 ks. proboszcz Krzysztof Pilarz zaproponował wszystkim klasom Zespołu Szkół w Witowie akcję zbiórki nakrętek plastikowych na rzecz Łukasza Skubisza.

Łukasz to uczeń Liceum Salezjańskiego w Czarnym Dunajcu, który potrzebuje nowego wózka inwalidzkiego. Nakrętki zbiera wiele szkół salezjańskich w prowincji krakowskiej. Nasza szkoła nosi imię ks. Leona Musielaka - salezjanina, dlatego również włączyła sie do zbiórki. Ksiądz proboszcz ufundował nagrody pieniężne dla klas, które zbiorą największą ilość nakrętek. Rywalizacja między klasami trwała od września do 21 stycznia 2011r. Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników nastąpiło 24 stycznia w Dzień Patrona Szkoły.

Nagrody otrzymały następujące klasy:

I miejsce kl. V SP - 400 zł

II miejsce kl. II SP - 300 zł

III miejsce kl. VI SP - 200 zł

IV miejsce kl. III SP - 100 zł

Wykaz zebranych nakrętek przez poszczególne klasy w przeliczeniu na jednego ucznia:

Szkoła Podstawowa:

• Klasa "0" - 0. 11 kg
  • Klasa I - 1. 26 kg
  • Klasa II - 1. 85 kg
  • Klasa III - 1. 38 kg
  • Klasa IV - 0. 99 kg
  • Klasa V - 2. 56 kg
  • Klasa VI - 1. 44 kg

Gimnazjum:

• Klasa I - 0. 01 kg
  • Klasa II - 0. 58 kg
  • Klasa III a - 0. 64 kg
  • Klasa III b - 0. 92 kg
Dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy najlepszym.