Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym

24 kwietnia 2010 roku w Szkole Podstawowej nr 2 w Zakopanem odbyły się powiatowe eliminacje XXXIII Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym. Zawody składały się z 3 konkurencji:

-test z przepisów ruchu drogowego,

-jazda po torze przeszkód,

-praktyczne udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej.

Drużyna szkoły podstawowej w składzie:

Szymon Gach,

Magdalena Lasak,

Daniel Mrugała

zajęła I miejsce wyraźnie dystansując II drużynę Turnieju. W klasyfikacji indywidualnej Szymon Gachzajął I miejsce, Magdalena Lasak II, a Daniel Mrugała VI. Drużyna gimnazjum w składzie:

Małgorzata Długopolska,

Mateusz Kopeć,

Krystyna Leksander

zajęła I miejsce. W klasyfikacji indywidualnej Mateusz Kopeć był I, Krystyna Leksander II, a Małgorzata Długopolska IV. W/w uczniowie reprezentowali powiat tatrzański na zawodach wojewódzkich w Skawinie w dn. 6/7 maja. Wartym uwagi jest zajęcie przez drużynę gimnazjum 7 - go miejsca i 4 - go indywidualnie przez Krystynę Leksander.