Zabawa karnawałowa w 2017 r.

24 stycznia 2017 roku odbyła się w naszej szkole zabawa karnawałowa. Klasy młodsze, od „0” do III szkoły podstawowej, bawiły się od godz. 12.00 do 15.00, starsi uczniowie, od IV do III klasy gimnazjum, mieli dyskotekę w godzinach popołudniowych.

Dla dzieci edukacji wczesnoszkolnej zabawa choinkowa to okazja do zakładania różnorodnych strojów, przebierania się i wcielania w znane postaci z baśni i filmów fantastycznych. Każda klasa prezentowała więc swoje karnawałowe pomysły - bardzo kolorowe, pomysłowo wykonane kostiumy. Podczas imprezy uczniowie chętnie brali udział w konkursach sprawnościowych i quizach wiedzy. Grając w „Puszkę Pandory”, wykazywali się refleksem i wiadomościami na różne tematy, „Taniec z balonami” wymagał sprawności i współpracy dwojga tancerzy, którzy musieli jak najdłużej utrzymać między sobą balonik. Udział w zabawach i zwycięstwo nagradzane były pysznymi słodkościami.

Wybrano również króla i królową balu. W kategorii klas „0”- I królem został Jakub Komperda z oddziału zerowego, a królową Wiktoria Ratułowska z kl. I SP. W kategorii klas II - III zwycięzcami zostali Martyna Truchan z kl. II SP. i Piotr Ścisłowicz z kl. III SP. Nie zabrakło smacznego poczęstunku przygotowanego przez Mamy z Rady Rodziców.