Wycieczka oddziału "0" do Krakowa w 2017 r.

9 czerwca 2017 roku uczniowie oddziału „0” wybrali się na wycieczkę do Krakowa. Pierwszym punktem wyjazdu była wizyta w teatrze „Groteska” i obejrzenie przedstawienia „Tygrys Pietrek”. Spektakl opowiadał historię małego, tchórzliwego tygryska, który próbował na różne sposoby zyskać odwagę. Dopiero choroba mamy wyzwoliła w nim bohaterstwo, które pozwoliło mu odzyskać utracone wcześniej na skutek strachliwości paski. Odważny Pietrek stał się pełnoprawnym tygrysem i przykładem, jak można pokonać swój strach.

Następnie dzieci zwiedzały Ogród Zoologiczny. W zachwyt wprawiały je nie tylko duże, potężne zwierzęta, ale również te małe, kolorowe, „pręgowane i łaciate”. Zoo położone jest w Lesie Wolskim- pięknym parku leśnym. Można więc cieszyć się urokami przyrody, poznając egzotyczne, ciekawe zwierzęta.