Program edukacyjny "Kalejdoskop - poznajmy się" w 2017 r.

Dnia 6 czerwca 2017 roku odbyło się w naszej szkole kolejne spotkanie z p. Stanisław Sielicki, który zabrał wszystkich uczniów  w podróż po całym świecie.Program artystyczny „Kalejdoskop – poznajmy się” pokazał i przybliżył kulturalną różnorodność narodów oraz przypomniał polskie i europejskie tradycje i zwyczaje związane z różnymi ważnymi chwilami w naszym życiu. Wszyscy uczniowie wspaniale bawili się, biorąc udział w konkursach lub dopingując kolegów, śpiewając piosenki, rozwiązując zagadki. Program ten doskonale realizuje hasło „Nauka poprzez zabawę”. Dzieci uczą się nie tylko nowych rzeczy o świecie, ale również  współdziałania w zespole, słuchania innych i odpowiedniego zachowania podczas występu.