Zakończenie roku szkolnego

25 czerwca 2010 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2009/2010 dla Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Witowie. Uczniowie klas 0 - VI otrzymali nagrody i dyplomy oraz świadectwa z wyróżnieniami z rąk p. Dyrektor a następnie w klasach wychowawcy pogratulowali wszystkim promocji do następnej klasy.

Dzieci z kólka teatralnego przedstawiły opowieść "O Żaczku Szkolaczku i Sowizdrzale ...", która wniosła refleksję, iż po trudach nauki i ciężkiej pracy nad własnym rozwojem, każdemu uczniowi należą się wakacje i odpoczynek, aby zregenerować siły i z przyjemnością wrócić do szkoły pierwszego września.

Gimnazjaliści również zakończyli rok szkolny odbierając z rąk Dyrektora szkoły liczne nagrody, wyróżnienia i pochwały. Naszą szkołę żegnały dwie klasy trzecie. Każda z osobna przygotowała część artystyczną, w której wracano pamięcią do szkolnych lat razem tutaj spędzonych, przedstawiono szkołe w krzywym zwierciadle, śmiejąc się zarówno z uczniów jak i nauczycieli. Absolwenci podziękowali pedagogom i innym pracownikom szkoły za dobre serce i wysiłek w kształtowaniu ich nieposkromionych charakterów.