Ślubowanie uczniów klasy I SP w 2017 r.

W środę 25 października 2017 roku odbyło się w naszej szkole uroczyste ślubowanie klasy pierwszej. Na uroczystość przybyli rodzice pierwszoklasistów, uczniowie klas 0 - III, pan dyrektor oraz nauczyciele.

Pierwszoklasiści zaprezentowali program słowno - muzyczny składający się z wierszy i piosenek o tematyce szkolnej i patriotycznej. Wszyscy śpiewali i wygłaszali swoje kwestie z zaangażowaniem i ekspresją. Nad całością występu czuwała „komisja” składająca się ze starszych kolegów -przedstawicieli społeczności uczniowskiej, która jednogłośnie stwierdziła, że pierwszoklasiści zdali egzamin i mogą zostać przyjęci do grona uczniów naszej szkoły.

Po uroczystym ślubowaniu odbyło się pasowanie na ucznia, dokonane przez pana dyrektora Leszka Szlachtowskiego. Wychowawczyni klasy, pani Hanna Zych - Piczura, wręczyła uczniom pamiątkowe dyplomy, a przedstawicielka rodziców obdarowała dzieci upominkami. Na zakończenie ceremonii pan dyrektor złożył uczniom życzenia sukcesów i zadowolenia na nowej, edukacyjnej drodze.