Pokaz iluzji w 2017 r.

        14 listopada 2017 roku miał w naszej szkole miejsce pokaz sztuki iluzji. W spotkaniu z iluzjonistą udział wzięli uczniowie zarówno młodszych klas szkoły podstawowej jak i starsi uczniowie, nawet gimnazjaliści.

Liczne triki zręcznościowe wywoływały na twarzach widzów uśmiech, niedowierzanie, podziw i zachwyt. Mogliśmy na własne oczy zobaczyć rzeczy niemożliwe, niezgodne z prawami fizyki. Artysta wydobywał ze swojego gardła niezliczoną ilość piłeczek pingpongowych, „wyczarowywał” wodę w pustej misce, z kieszeni asystenta - kolegi z klasy VII - wyjmował prawdziwe jajka, itp. Ujawnił również tajemnice kilku trików.

Niektórzy wyszli z pokazu z przekonaniem, że  wszystko jest możliwe, a niektórzy byli zadowoleni z dobrej zabawy. Na pewno iluzjonista zrobił wrażenie na widzach.

Galeria zdjęć

Archive

Jesteś tutaj: Home Aktualności Pokaz iluzji w 2017 r.