Rozpoczęcie roku szkolnego 2010/2011

Rok szkolny 2010/2011 rozpoczęliśmy od mszy św. o godz. 9:00 w kościele parafialnym w Witowie.

Uroczystą mszę świętą celebrował ks. proboszcz Krzysztof Pilarz, oprawę stanowił Poczet Sztandarowy oraz dziewczęta śpiewające w scholi parafialnej. Po nabożeństwie w strugach ulewnego deszczu przemaszerowaliśmy do budynku szkoły. Tam o godz. 10:00 odbyła się część oficjalna i artystyczna rozpoczęcia roku szkolnego. Pani Dyrektor powitała zebranych: Grono Pedagogiczne, obsługę szkoły, rodziców oraz wszystkich uczniów, a w szczególności najmłodszych członków szkolnej społeczności - 5 i 6 latków, dla których przygotowano piękną nową salę.

Nauczycielom, którzy zdobyli wyższy stopień awansu zawodowego wręczono akty nadania - nauczycielami dyplomowanymi zostały p. Anna Gąsienica i p. Anna Rejewska; nauczycielem kontraktowym p. Kamil Uznański.

Uczniowie klasy VI pod kierunkiem p. Anny Rejewskiej przygotowali krótką akademię upamiętniającą 71 rocznicę wybuchu II wojny światowej. Po zakończeniu części artystycznej uczniowie rozeszli sie do swoich klas wraz z wychowawcami.

Rok szkolny rozpoczęliśmy pełni sił, by podjąć czekające nas obowiązki.