Dzień Babci i Dziadka w kl. "0" w 2018 r.

          Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń i radości. W tym dniu dzieci z oddziału "0" przygotowały krótki montaż słowno - muzyczny oraz pokaz taneczny w wykonaniu dziewczynek. W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie podziwiali swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a zaproszeni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa kierowane pod ich adresem. Mamy pomogły dzieciom  przygotować poczęstunek w postaci ciasta, kawy i owoców.  Dzieci obdarowały swoich ukochanych gości upominkami przygotowanymi własnoręcznie. Były to piękne laurki z życzeniami. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze.

Galeria zdjęć

Archive

Jesteś tutaj: Home Aktualności Dzień Babci i Dziadka w kl. "0" w 2018 r.