Festiwal Zawodów w Małopolsce w 2018 r.

        Każdego roku tysiące uczniów staje przed pytaniami: Co dalej? Jaką wybrać szkołę? Jaki zawód chcę wykonywać? Czy mam predyspozycje do wymarzonej przeze mnie pracy? Na te i inne pytania można znaleźć odpowiedź podczas Festiwalu Zawodów w Małopolsce.

Polskie i zagraniczne szkoły wyższe, średnie, policealne, zawodowe oraz instytucje związane z edukacją, prezentacje przedsiębiorców, możliwość rozmowy ze studentami, uczniami i wykładowcami oraz wymiana doświadczeń – to wszystko przygotowano dla uczestników imprezy. Na zwiedzających czekały również warsztaty, pokazy, doświadczenia oraz profesjonalni doradcy zawodowi.

W tym roku z atrakcji przygotowanych przez organizatorów krakowskich targów zawodowych mogli skorzystać uczniowie klasy III Gim., którzy wraz z kolegami i koleżankami z Dzianisza udali się dnia 22 marca 2018 roku do Krakowa.

Oprócz festiwalu uczniowie odwiedzili również Muzeum Narodowe w Krakowie gdzie wystawiane są obecnie prace Stanisława Wyspiańskiego. Słynny polski dramaturg, malarz, grafik, projektant mebli pozostawił po sobie liczne prace, które w bardzo ciekawy sposób wyeksponowano na czasowej wystawie w Muzeum Narodowym. Szczególne wrażenie na wszystkich zrobiły wspaniałe projekty witraży, które „na żywo” można oglądać m.in. w krakowskiej Bazylice Św. Franciszka z Asyżu.

Na zakończenie wycieczki udaliśmy się z krótką wizytą do galerii handlowej a następnie ruszyliśmy w drogę powrotną na Podhale.

 

Galeria zdjęć

 

Archive

Jesteś tutaj: Home Aktualności Festiwal Zawodów w Małopolsce w 2018 r.