XV Konkurs Jasełek "Gloria".

W dniach 16 - 17 stycznia 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 3 im. gen. Mariusza Zaruskiego w Zakopanem odbył się XV Konkurs Jasełek GLORIA 2018. Występy oceniało Jury w składzie: przewodniczący: Krzysztof Trebunia- Tutka; członkowie: Joanna Staszak,o. Antoni Kluska, Rafał Gratkowski.

Na konkursie naszą szkołę reprezentowały: Zespół Regionalny „Mali Witowianie” oraz Grupa Teatralna „Bambinki”.

Wyniki konkursu:

Kategoria tradycyjna dzieci starsze:

• I miejsce Szkoła Podstawowa nr 3 im. gen. Mariusza Zaruskiego w Zakopanem
  • II miejsce Zespół Mali Witowianie ze Szkoły Podstawowej im. ks. Leona Musielaka w Witowie
  • III miejsce  Zespół Góralski „Zornica” z Tatrzańskiego Centrum Kultury i Sportu Jutrzenka z Zakopanego

Wyróżnienia indywidualne otrzymali:

- za śpiew: Magdalena Pawlikowska SP Male Ciche, Karolina Strama Mali Witowianie SP Witów.

Kategoria współczesna dzieci starsze:

• I miejsce i nagroda specjalna Proboszcza Parafii św. Antoniego na Bystrem za orginalny scenariusz, czytelny przekaz ewangeliczny i  grę aktorską na wysokim poziomie Szkoła Podstawowa w Małem Cichem
  • II miejsce ex aequo Szkoła Podstawowa im. Legionistów Polskich w Poroninie oraz Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marszałka J. Piłsudskiego w Zakopanem
  • III miejsce nie przyznano
  • IV miejsce ex aequo Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 im. H. Marusarzówny w Zakopanem oraz Szkoła Podstawowa im. ks. Leona Musielaka w Witowie.