Egzamin gimnazjalny w 2018 r.

W dniach od 18 do 20 kwietnia 2018 roku uczniowie klasy III gimnazjum zmagali się z egzaminem gimnazjalnym. Gimnazjaliści sprawdzali swoją wiedzę z historii i wos – u, j. polskiego, przedmiotów przyrodniczych (fizyki, chemii, geografii i biologii) i matematyki. Dodatkowo trzeciego dnia egzaminu młodzież zmagała się z zadaniami z języka nowożytnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym (j. angielski). Każdego dnia pomiędzy poszczególnymi częściami egzaminu były 45 minutowe przerwy, w trakcie których uczniowie mogli skorzystać z poczęstunku. Był to jeden z ostatnich egzaminów gimnazjalnych, w przyszłym roku mury naszej szkoły będzie opuszczał ostatni rocznik gimnazjalistów, który napisze również ostatni tego typu egzamin. Wyniki tegorocznego egzaminu będą znane dopiero w drugiej połowie czerwca. Trzymamy kciuki!!!