VII Festiwal Szkolnych Projektów.

W tym roku na Szkolnym Festiwalu Projektów wystąpiły dwie grupy z klasy III gimnazjum. Uczniowie pod opieką pani Reginy Mrowcy-Kenar i p. Anny Rejewskiej zrealizowali projekt - „Moda przez wieki”. Dnia 5 czerwca grupa młodzieży zaprezentowała przygotowywany przez cały rok projekt. Bogaty materiał ilustracyjny oraz pieczołowicie przygotowany pokaz mody, informacje o strojach typowych w różnych okresach czasu, ciekawostki związane z modą to efekt pracy uczniów. Oprócz prezentacji multimedialnej zebrani mieli okazję obejrzeć jedyny w swoim rodzaju pokaz mody, ilustrujący zmiany w trendach. Obecność rekwizytów ożywiła i wzbogaciła prezentację. Druga grupa pracująca pod kierunkiem p. Agaty Szeligi przygotowała natomiast prezentację dotyczącą „Kuchni świata”. Uczniowie nie poprzestali na prezentacji multimedialnej, przygotowali własnoręcznie poczęstunek – można było skosztować krewetek smażonych na maśle czy też sushi. Działania obu grup zostały pozytywnie ocenione.