Rajd ekologiczny w 2018 r.

        Uczniowie klasy VIII - reprezentujący naszą szkołę wzięli udział w rajdzie ekologicznym dnia 18 października 2018 roku. Tegoroczna edycja nawiązywała do 90 rocznicy powstania Ligi Ochrony Przyrody.

Start nastąpił przy szkole podstawowej w Gliczarowie Górnym. Tam uczestnicy rozwiązywali test zawierający szerokie spektrum tematyczne z zakresu botaniki. Następnie otrzymali mapę z marszrutą i zadaniami do wypełnienia, a także worki na śmieci. Po 4 godzinach marszu zbierając śmieci i rozwiązując zadania zameldowali się przy kościele w Szaflarach. Tam nastąpiło zakończenie, podczas którego ogłoszono wyniki rywalizacji szkół.

Uczniowie naszej szkoły:

  • Magdalena Palenica,
  • Urszula Frączek,
  • Martyna Kalisz,
  • Justyna Ratułowska,
  • Szymon Barnowski,
  • Paweł Leja

zajęli II miejsce w rywalizacji gimnazjalnej.

Po odebraniu nagród udaliśmy się w drogę powrotną do Witowa.

Andrzej Boczoń

Archive

Jesteś tutaj: Home Aktualności Rajd ekologiczny w 2018 r.