Święto Komisji Edukacji Narodowej

14 października 2010 roku obchodziliśmy święto Komisji Edukacji Narodowej. Dzień ten jest wolny od zajęć dydaktycznych. Wychowankowie dziękują swoim nauczycielom za ich trud włożony w nauczanie i wychowanie, składają im życzenia.

O godz. 9:00 uczniowie szkoły podstawowej spotkali się pod budynkiem Remizy OSP Witów z policjantami. Najpierw jeden z nich opowiadał dzieciom o opiece i tresurze psów, dawał wskazówki jak karmić i uczyć te zwierzęta. Następnie miał miejsce pokaz kilku elementów tresury psów policyjnych.

W szkole o godz. 10:00 odbyła się uroczysta akademia przygotowana przez uczniów klasy IV i V. Mali artyści recytowali utwory poetyckie i zaśpiewali piosenkę, wyrażając w ten sposób wdzięczność swoim pedagogom. Obejrzeliśmy również prezentację multimedialną stworzoną przez p. Hannę Zych-Piczurę przy współpracy p. Agaty Szeligi i p. Kamila Uznańskiego, przedstawiającą sylwetki pracowników naszej szkoły.

Uroczystość zakończyły życzenia, kwiaty i upominki od Samorządu Uczniowskiego i Rady Rodziców. Nauczyciele dziękują za pamięć i dowody sympatii.