IV Festiwal Piosenki Dziecięcej „Piosenka jest dobra na wszystko”.

        26 października 2018 roku Tatrzańskie Centrum Kultury i Sportu „Jutrzenka” w Zakopanem zorganizowało IV Festiwal Piosenki Dziecięcej „Piosenka jest dobra na wszystko”.Naszą szkołę reprezentowały trzy uczennice: Agnieszka Jasionek - uczennica  klasy I SP, Małgorzata Szymusiak - uczennica klasy III SP oraz Julia Granat - uczennica klasy VII SP. Młode artystki wykazały się dużym talentem muzycznym o czym świadczą wysokie oceny jury.

Agnieszka Jasionek zaśpiewała „Hymn dzieci” zajmując I miejsce w kategorii dzieci klas pierwszych. III miejsce wśród trzecioklasistów  otrzymała Małgorzata Szymusiak, która zaprezentowała piosenkę patriotyczną „Myślimy o Polsce”. Julia Granat śpiewała o przyjaźni i otrzymała dyplom za udział w kategorii klas siódmych.

Nagrodzonym serdecznie gratulujemy.

Renata Górak

Galeria zdjęć

Archive

Jesteś tutaj: Home Aktualności IV Festiwal Piosenki Dziecięcej „Piosenka jest dobra na wszystko”.