Konkurs plastyczny "Magia Świąt Bożego Narodzenia" dla klas "0" - III SP w 2018 r.

        Konkurs plastyczny "MAGIA ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA" adresowany był do uczniów klas 0 – III SP. Jego celem było kultywowanie tradycji świątecznych oraz rozwijanie talentów plastycznych wśród uczniów naszej szkoły. Uczniowie mieli wykonać prace plastyczne techniką dowolną w formacie A4 o tematyce świątecznej. Podczas oceniania prac komisja konkursowa brała pod uwagę: oryginalność, pomysłowość, technikę i estetykę. Prace oddane przez małych plastyków wykonane były na wysokim poziomie.

Renata Górak

Galeria zdjęć

WYNIKI KONKURSU:

ODDZIAŁ "0"

 1. Maja Bobak
 2. Dagmara Ogórek
 3. Hubert Krupa

KLASA I SP

 1. Nikola Krupa
 2. Gabriela Masny
 3. Filip Jamrych

KLASA II SP

 1. Owidia Piczura
 2. Julia Knapczyk
 3. Jan Krupa

KLASA III SP

 1. Sebastian Sieczka
 2. Szymon Lasak
 3. Małgorzata Szymusiak

WYRÓŻNIENIA:

 • Małgorzata Krzeptowska - Sabała kl. I SP
 • Bartłomiej Ogórek kl. I SP
 • Michalina Bednarz kl. II SP
 • Antoni Stec kl. III SP

WSZYSTKIM NAGRODZONYM SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!

Archive

Jesteś tutaj: Home Aktualności Konkurs plastyczny "Magia Świąt Bożego Narodzenia" dla klas "0" - III SP w 2018 r.