Biblioteka szkolna w I półroczu roku szkolnego 2018/2019.

W I półroczu roku szkolnego 2018/2019 szkolna biblioteka zachęcała uczniów do czytania poprzez wystawki propozycji powieści, serii wydawniczych starych i nowych. Organizowano również wystawy tematyczne np. z okazji 100 - lecia odzyskania przez Polskę niepodległości oraz z okazji premiery nowego filmu ze świata magii i czarodziejstwa Harrego Pottera – „Fantastyczne zwierzęta. Zbrodnie Grindelwalda”.  Zorganizowano również akcję propagujące czytelnictwo: „Zrób sobie prezent i wypożycz książkę na święta” oraz „Wypożycz książkę na ferie”. Każdy czytelnik naszej małej biblioteki może znaleźć coś dla siebie gdyż nasz księgozbiór jest bardzo zróżnicowany, nasze pozycje to zarówno literatura dla najmłodszych jak i dla młodzieży.

Marta Osadzińska