Rozstrzygnięcie konkursu historyczno - literackiego "Ocalić od zapomnienia - świadkowie historii na Podhalu" w 2019 r.

Dnia 21 lutego 2019 roku ogłoszono wyniki konkursu historyczno – literackiego „Ocalić od zapomnienia – świadkowie historii na Podhalu”. Pierwsze miejsce zajęła absolwentka naszej szkoły Sabryna Jasionek. Konkurs ogłoszono w ubiegłym roku szkolnym, zadaniem uczestników było przeprowadzenie wywiadu z „świadkiem historii na Podhalu”. Sabrynka, wówczas uczennica klasy III Gimnazjum w Witowie przeprowadziła rozmowę z nieżyjącym już p. Karolem Michniakiem, dziewięćdziesięciokilkuletnim mieszkańcem Witowa.  Tematem rozmowy były czasy II wojny światowej i powojenne. Sabryna przygotowała nagranie video z rozmowy i za swoją pracę została wyróżnona bardzo wartościowymi nagrodami przez organizatora konkursu, którym było Starostwo Powiatowe w Zakopanem. Serdecznie gratulujemy Sabryno i życzymy dalszych sukcesów edukacyjnych!

Zapraszamy również do obejrzenia zdjęć z rozdania nagród na stronie Starostwa Powiatowego w Zakopanem.

Marta Osadzińska