Światowy Dzień Pluszowego Misia w 2014 r.

        Kolejny raz najmłodsi uczniowie naszej szkoły brali udział w bibliotecznym święcie Pluszowego Misia. Cykliczne spotkania poświęcone są przypominaniu historii pluszowej zabawki, opowieściom o niedźwiedziach, ciekawostkom i literaturze dziecięcej z 'misiowym' bohaterem. Na ten czas pomieszczenie biblioteki wypełniają barwne rysunki misiów, pluszaki zgromadzone przez uczniów, dekoracje, wystawki książek i przedmioty z motywem niedźwiedzi.

 W dniu 25 listopada odwiedziły mury naszej szkoły dzieci z przedszkola prowadzonego przez Siostry Córki Bożej Miłości z Witowa. Po krótkiej wizycie w bibliotece, zaprezentowały się z pięknym programem artystycznym przed rówieśnikami z przedszkola i oddziału "0" naszej szkoły.

Był to czas na wspólne piosenki, zdjęcia i poznawanie miejsca przyszłej nauki.

Galeria zdjęć

Archive

Jesteś tutaj: Home Biblioteka szkolna Światowy Dzień Pluszowego Misia w 2014 r.