Współpraca biblioteki z świetlicą w 2016 r.

        Ubiegłoroczne zajęcia świetlicowe były wzbogacane przez panią Agatę Szeligę w głośne czytanie wybranych pozycji dla najmłodszych. Ze względu na popularność tej formy zajęć oraz widoczne zapotrzebowanie samodzielnego czytania, zajęcia będą kontynuowane w tym roku. 
Pierwsze spotkanie odbyło się 19 września 2016 roku w szkolnej bibliotece gdzie pani Anna Rejewska opowiedziała uczniom o pracy bibliotekarza, zasadach katalogowania zbiorów biblioteki oraz o bogatej, pozalekturowej ofercie książkowej dostępnej dla każdego z uczniów. 
Następnie, dzieci spośród kilku propozycji naszej pani bibliotekarki wybrały książkę 'Szewczyk Dratewka i inne baśnie' i obiecały wykonywać ilustracje do tekstów, które najbardziej rozbudziły ich wyobraźnię. Galerię prac uczniów można obejrzeć w bibliotece szkolnej.

Galeria zdjęć

Archive

Jesteś tutaj: Home Biblioteka szkolna Współpraca biblioteki z świetlicą w 2016 r.