Ślubowanie na czytelnika uczniów klasy I SP w 2017 r.

        Dnia 10 stycznia 2017 roku nasza szkolna biblioteka zyskała 10 małych czytelników. W tym dniu pierwszoklasiści wypożyczyli swoje pierwsze książeczki. Aby do tego doszło uczniowie musieli rozwiązać arcytrudną, bajkową krzyżówkę i odpowiedzieć poprawnie na bardzo trudne pytania pani bibliotekarki Marty Osadzińskiej. Po przejściu wszystkich prób maluchy musiały złożyć przysięgę czytelnika:

My uczniowie pierwszej klasy, uroczyście przyrzekamy,

że będziemy książki kochać, krzywdy zrobić im nie damy.

Wskazówek, i rad książek będziemy słuchać z uwagą.

Obowiązki czytelnika traktować z wielką powagą!

Przyrzekamy!

Po uroczystym ślubowaniu dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i zakładki do książek. 

Archive

Jesteś tutaj: Home Biblioteka szkolna Ślubowanie na czytelnika uczniów klasy I SP w 2017 r.