Lapbooki inspirowane powieścią "Hobbit, czyli tam i z powrotem" w bibliotece szkolnej w 2017 r.

        9 października po uprzednich przygotowaniach i omówieniu formy projektu wraz z klasą szóstą zrealizowano projekt wiążący się z edukacją czytelniczą. Po opracowaniu lektury "Hobbit, czyli tam i z powrotem" uczniowie  podzieleni na pięć grup wykonali lapbooki. Ta atrakcyjna forma pracy pozwala poszerzyć wiedzę na temat przeczytanej lektury, rozwija kreatywność i pozwala na podzielenie się z innymi własnymi spostrzeżeniami dotyczącymi przeczytanego tekstu. Gotowe lapbooki zostały wyeksponowane w bibliotece szkolnej. Ich przeglądanie okazało się ciekawe nawet dla starszej młodzieży odwiedzającej bibliotekę.

Galeria zdjęć

Archive

Jesteś tutaj: Home Biblioteka szkolna Lapbooki inspirowane powieścią "Hobbit, czyli tam i z powrotem" w bibliotece szkolnej w 2017 r.