Walentynki 2013 r.

14 lutego - Walentynki! Obchodzono je w naszej szkole sympatycznie i radośnie. Kółko teatralne przygotowało przedstawienie "Książę szuka żony". Perypetie młodego następcy tronu, poszukujacego po całym świecie najlepszej kandydatki na żonę, oglądali uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum. Książę podróżował i poznawał piękne panny, a nawet urządził casting, żeby móc dokonać właściwego wyboru. Tymczasem tuż pod bokiem wyrosła urocza Calineczka, w której bohater zakochał się od pierwszego wejrzenia.
Obsada:
  • Książę - Kamila Medyk
  • Król - Michał Szczechowicz
  • Królowa/córka Świniopasa - Patrycja Stanek
  • Asystent/Świniopas - Bartłomiej Piczura
  • Calineczka/Gerda - Katarzyna Frączek
  • Cesarz/Żołnierz/Kominiarczyk - Zuzanna Laska
  • Pastereczka - Klaudia Bzdyk
  • Królowa Śniegu - Paulina Dyna
  • Dziewczynka z zapałkami - Izabela Długopolska
  • Księżniczka na ziarnku grochu - Natalia Niźnik
  • Córka Cesarza - Magdalena Stanek
Jak co roku, odbyły się również wybory "Najsympatyczniejszej koleżanki i najsympatyczniejszego kolegi". Tytuły ulubieńców uzyskali:
w klasach I - III SP - Izabela Piczura i Kacper Gach,
w klasach IV - VI SP - Aleksandra Chelewska i Patryk Medyk oraz Wojciech Kmin,
w gimnazjum - Małgorzata Kois i Mateusz Liszka.
Św. Walenty przyniósł także niektórym upragnione kartki walentynkowe - miłe dowody sympatii.