Dzień Edukacji Narodowej w 2015 r.

        Dnia 14 października 2015 roku o godz. 12:15 odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie wierszem uświetnili ten wyjątkowy dzień. Podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanków. Wręczyli wszystkim pracownikom szkoły własnoręcznie przygotowane upominki. Następnie głos zabrała pani dyrektor Agnieszka Maryniarczyk, która wyróżniła nauczycieli: p. E. Lis – Chrapkiewicz, p. T. Małkuch, p. M. Osadzińską, p. A. Szeliga oraz ks. J. Lis przekazując im nagrody z okazji święta Komisji Edukacji Narodowej. Podziękowania na ręce pani dyrektor przekazali także przedstawicieli Rady Rodziców. Na zakończenie wystąpiła grupa teatralna Samorządu Uczniowskiego, która przygotowała humorystyczne przedstawienie w formie kabaretu. Uroczystość przebiegła w miłej i radosnej atmosferze.

Galeria zdjęć

Archive

Jesteś tutaj: Home Samorząd Uczniowski Dzień Edukacji Narodowej w 2015 r.