Zabawa andrzejkowa w 2016 r.

        Dnia 24 listopada 2016 roku odbyła się w naszej szkole dyskoteka andrzejkowa zorganizowana przez Samorząd Uczniowski.
W zabawie wzięli udział uczniowie klas IV-VI szkoły podstawowej i I-III gimnazjum. Listę muzycznych przebojów przygotował Sebastian Bator przy współudziale swoich klasowych kolegów. Chłopcy wcielili się w rolę DJ-ów i bawili wszystkich różnymi rodzajami muzyki tanecznej.
Andrzejki to czas wróżb. Na naszej zabawie można więc było w specjalnym „gabinecie” poznać swoją przyszłość, wylosować imię sympatii, otrzymać ostrzeżenie od losu. Dużą popularnością cieszył się również bufet obficie zaopatrzony w pyszne kanapki, ciasta, ciasteczka z wróżbami, napoje i inne smakołyki.

Dziękujemy Wszystkim za dobrą zabawę i zapraszamy już na kolejną - imprezę karnawałową w styczniu 2017 roku.

Galeria zdjęć

Archive

Jesteś tutaj: Home Samorząd Uczniowski Zabawa andrzejkowa w 2016 r.