Wybory do Samorządu Uczniowskiego w 2017 r.

        W poniedziałek, 16 października 2017 roku uczniowie naszej szkoły udali się do urn by wybrać Przewodniczącą/Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Tegoroczne wybory zdominowała zdecydowanie płeć piękna gdyż swoje kandydatury zgłosiły trzy uczennice:

  • Magdalena Chrobak z kl. VI SP
  • Sabryna Jasionek z kl. III Gim.
  • Sabina Truchan z kl. III Gim.

Wszyscy uczniowie naszej szkoły, począwszy od klasy I SP po III Gim. wzięli czynny udział w wyborach i oddali swoje głosy na jedną z trzech kandydatek. Wybór w tym roku był bardzo trudny. Magdalena Chrobak to pełna zapału do pracy uczennica, która dopiero rozpoczyna swoją „polityczną” karierę. Atutem Sabryny Jasionek jest doświadczenie, od lat jest działaczką Samorządu Uczniowskiego, w zeszłym roku pełniła funkcję Przewodniczącej. Sabinę Truchan z kolei cechuje żywiołowość, energia, spory temperament i zdecydowanie.

Tego samego dnia komisja wyborcza w składzie: p. Agata Szeliga (przewodnicząca), p. Renata Górak (członek) i p. Marta Osadzińska (członek) przeliczyła głosy. Ostatecznie zaciętą rywalizację wygrała Sabryna Jasionek, która tym samym zostałaPrzewodniczącą Samorządu Uczniowskiego na kolejną roczną kadencję. Magdalena Chrobak będzie pełniła zaszczytną funkcję Zastępcy, natomiast Sabina Truchan podjęła się trudnej roli Sekretarza.

Galeria zdjęć

Archive

Jesteś tutaj: Home Samorząd Uczniowski Wybory do Samorządu Uczniowskiego w 2017 r.