Mistrzostwa Szkoły w Narciarstwie Alpejskim 2012r.

Po raz kolejny na wyciągu "Uboc" u państwa Skorusów odbyły się  Mistrzostwa Szkoły w Narciarstwie Alpejskim. Wzieło w nich udział 50-ciu uczniów Zespołu Szkół, a także kilku rodziców. Trasę slalomu z elektronicznym pomiarem wyznaczył p. W. Marczułajtis  i p. A. Boczoń, który pilnował też startu zawodników. Metę obsługiwały p. E. Boczoń i p. H. Zych - Piczura, konferansjerkę prowadziła p. I. Marasek. Zdjęcia uczestników zawodów możemy oglądać dzięki profesjonalizmowi fotograficznemu p. A. Szeligi. Segregacji wyników dokonywała przy pomocy komputera p. A. Gąsienica. Natomiast w bufecie królowały niezastąpione mamy z Rady Rodziców. One to zadbały o podniebienia i dobre samopoczucie zarówno zawodników jak i kibiców. Rozpoczęcie zawodów poprzedziła krótka modlitwa prowadzona przez ks. J. Lis i ks. P. Szeląg.

Po zakończeniu konkurencji zjazdowej rozpoczęła się dekoracja medalowa za I, II i III miejsce oraz pucharowa za najlepszy czas następujących zawodników:

KL. I - III DZIEWCZYNKI

• I miejsce Anna Mniszak
  • II miejsce ks. Jan Lis
  • III miejsce Katarzyna Topór

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i do zobaczenia na stoku narciarskim za rok!