Akcja "Bezpieczne ferie" w 2015 r.

Jak co roku również i tym razem Gminna Komisja ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych zorganizowała dla uczniów naszej gminy aktywny wypoczynek na stokach narciarskich w Witowie. Podczas ferii (16 - 27. 02. 2015 r.) uczniowie naszej szkoły z klas I – III SP codziennie w dowolnych godzinach mogli korzystać z wyciągu "Uboc" u Państwa Skorusów. Każdy uczeń miał do wykorzystania karnet na 10 godzin. Opiekunami maluchów podczas feryjnego wypoczynku byli rodzice. Natomiast w pierwszym tygodniu ferii zimowych (16 – 20.02.2015 r.) starsi uczniowie z klas IV - VI SP oraz gimnazjaliści korzystali z wyciągu „Witów – SKI” w godz. od 9:00 do 11:00. Opiekę nad dziećmi sprawowali: p. Kamila Mateja, p. Hanna Zych - Piczura oraz p. Marta Osadzińska.