previous arrow
next arrow
Slider

Turniej Trójmagiczny

        21 grudnia odbył się "Turniej Trójmagiczny", czyli I Biblioteczny Konkurs Wiedzy o Harrym Potterze. Uczniowie Gimnazjum i Szkoły Podstawowej przebrani za czarownice i czarodziejów wzięli udział w "magicznym" konkursie rodem z Hogwartu. Uczestnicy rozwiązali arcytrudny test dotyczący świata Harrego Pottera, zaprezentowali swoje stroje i wygłosili wymyślone przez siebie zaklęcia. Szóstka szczęśliwców dotrwała do ostatniego etapu. Finał składał się z krzyżówki oraz z zadania polegającego na rozpoznawaniu postaci po przeczytaniu krótkiego fragmentu książki. Organizatorkami konkursu były p. Marta Osadzińska, p. Anna Rejewska oraz p. Regina Mrowca-Kenar, która odpowiadała za przygotowanie malowniczych plakatów.

W grupie uczniów z SP nagrodzeni zostali:

I miejsce Klaudia Bzdyk

II miejsce Zuzanna Laska

III miejsce Michał Szczechowicz

Wśród gimnazjalistów wyróżniono:

I miejsce Adam Kowalczyk

II miejsce Marek Gąsienica - Groń

III miejsce Jan Frączek

IMG_0456

Galeria zdjęć