„BIAŁE SZALEŃSTWO NA STOKU WITÓW – SKI w 2021 r.”

Wyjątkowo mroźny i śnieżny luty oraz wspaniałe warunki sprzyjające uprawianiu narciarstwa pozwoliły, aby uczniowie naszej szkoły po raz kolejny wzięli udział w akcji: ”Białe szaleństwo na stoku Witów – Ski”.

Codziennie o godzinie 15.15 spotykaliśmy się w wyznaczonym miejscu. Po sprawdzeniu obecności i zapoznaniu się z zasadami bezpiecznego korzystania ze stoku ruszaliśmy na wyciąg. Następnie przez kolejne dwie godziny z uśmiechem na twarzy szusowaliśmy na nartach lub snowboardzie. Pod koniec dnia, bardzo zadowoleni i zmęczeni wracaliśmy do domu.

W tym roku szkolnym do akcji przystąpili uczniowie z klas IV – VIII. Zajęcia odbywały się pod czujnym okiem pani Kamili Matei oraz pani Marty Ustupskiej – Podsiadło. Celem akcji było doskonalenie techniki jazdy na nartach i snowboardzie oraz promowanie zdrowego i aktywnego trybu życia.

Kamila Mateja

20210219_153904_004