Od 12 do 14 kwietnia gimnazjaliści z naszej szkoły jak i z całej Polski zmagali się z egzaminem gimnazjalnym. Składał sie on z trzech części: cz. humanistyczna, cz. matematyczno - przyrodnicza oraz język obcy nowożytny, w wypadku naszych uczniów był to język angielski. Emocje już opadły, a na wyniki przyjdzie nam czekać do czerwca. Do tego czasu trzymamy kciuki:)
Artykuły
- Wycieczka uczniów klasy II do Krakowa w 2026 r. 10 czerwiec 2026
- Wycieczka dzieci z oddziału przedszkolnego do Rabkolandu w 2026 r. 10 czerwiec 2026
- Lekcja chemii z wykorzystaniem sprzętu zakupionego w ramach programu „Laboratoria Przyszłości” w 2026 r. 10 czerwiec 2026
- Turniej Tenisa Stołowego w Witowie w 2026 r. 09 czerwiec 2026
- Turniej Tenisa Stołowego w Witowie w 2026 r. 09 czerwiec 2026