Ósmoklasiści, powodzenia!
Uczniowie naszej szkoły rozpoczęli dziś zmagania z arkuszami egzaminacyjnymi. Na pierwszy ogień poszedł język polski. Już jutro (12 maja) nasi podopieczni zmierzą się z zadaniami z matematyki, a na koniec (13 maja) z językiem angielskim. Drodzy ósmoklasiści mocno trzymamy za Was kciuki!!!
