Zabawa karnawałowa w 2024 r.

"Karnawał, karnawał to taniec, zabawa to rytm, który przenika gdy płynie muzyka…"

8 lutego 2024 roku jak co roku w karnawale w naszej szkole odbył się oczekiwany przez dzieci „Bal karnawałowy”. W tym dniu przenieśliśmy się do krainy bajek. Rodzice przygotowali dla swoich pociech ciekawe i barwne stroje. Na balu nie zabrakło Spider - Man`a, policjantów, żołnierzy, piłkarzy, strażaków, księżniczek, wróżek, czarodziejek i pszczółek. Dzieci bawiły się świetnie, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała je do tańców. W tym dniu nie obyło się bez zabaw oraz konkursów, a zwycięzcy byli nagradzani cukierkami. Oczywiście znalazło się również coś dla spragnionych i zmęczonych, chwila relaksu przy wspólnym poczęstunku i pamiątkowe zdjęcia.

Dziękujemy serdecznie uczennicom z SU za prowadzenie konkursów, uczniom klasy VIII Wojciechowi Jasionkowi i Sebastianowi Sieczce za organizację oprawy muzycznej oraz Rodzicom za poczęstunek dla dzieciaków.

Teresa Nitka

20240208 122004 1259x1200