Wymagania edukacyjne

Klasa III GIM.

Matematyka (p. Anna Gąsienica)

j. angielski (p. Sebastian Kucharski)

j. polski (p. Anna Rejewska)

j. niemiecki (p. Joanna Chmielowska)

historia (p. Marta Osadzińska)

WOS (p. Marta Osadzińska)

geografia (p. Leszek Szlachtowski)

biologia (p. Irena Marasek)

chemia (p. Irena Marasek)

fizyka cz. 3 i fizyka cz. 4 (p. Kamil Uznański)

informatyka (p. Marta Osadzińska)

edukacja dla bezpieczeństwa (p. Andrzej Boczoń)

religia (ks. Jan Lis)

Klasa II GIM.

Matematyka (p. Anna Gąsienica)

j. angielski (p. Sebastian Kucharski)

j. polski (p. Anna Rejewska)

j. niemiecki (p. Joanna Chmielowska)

historia (p. Marta Osadzińska)

WOS (p. Marta Osadzińska)

geografia (p. Leszek Szlachtowski)

biologia (p. Irena Marasek)

chemia (p. Irena Marasek)

fizyka cz. 1 i fizyka cz. 2 (p. Kamil Uznański)

zajęcia artystyczne (p. Regina Mrowca - Kenar)

religia (ks. Jan Lis)

Klasa VII SP

Matematyka (p. Anna Gąsienica)

j. angielski (p. Sebastian Kucharski)

j. polski (p. Anna Rejewska)

historia (p. Marta Osadzińska)

geografia (p. Leszek Szlachtowski)

biologia (p. Irena Marasek)

chemia (p. Irena Marasek)

informatyka (p. Marta Osadzińska)

plastyka (p. Regina Mrowca - Kenar)

j. niemiecki (p. Joanna Chmielowska)

muzyka (p. Krzysztof Przywoźny)

fizyka (p. Kamil Uznański)

Klasa VI SP

Matematyka (p. Anna Gąsienica)

j. angielski (p. Agata Szeliga)

j. polski (p. Anna Rejewska)

historia i społeczeństwo (p. Marta Osadzińska)

zajęcia komputerowe (p. Marta Osadzińska)

przyroda (p. Irena Marasek)

plastyka (p. Regina Mrowca - Kenar)

zajęcia techniczne (p. Regina Mrowca - Kenar)

muzyka (p. Krzysztof Przywoźny)

religia (ks. Józef Komosa)

Klasa V SP

Matematyka (p. Anna Gąsienica)

j. angielski (p. Agata Szeliga)

j. polski (p. Hanna Zych - Piczura)

historia i społeczeństwo (p. Marta Osadzińska)

zajęcia komputerowe (p. Marta Osadzińska)

przyroda (p. Irena Marasek)

plastyka (p. Regina Mrowca - Kenar)

zajęcia techniczne (p. Regina Mrowca - Kenar)

muzyka (p. Krzysztof Przywoźny)

religia (ks. Józef Komosa)

Klasa IV SP

Matematyka (p. Anna Gąsienica)

j. angielski (p. Agata Szeliga)

j. polski (p. Hanna Zych - Piczura)

historia (p. Marta Osadzińska)

informatyka (p. Marta Osadzińska)

przyroda (p. Irena Marasek)

plastyka (p. Regina Mrowca - Kenar)

technika (p. Regina Mrowca - Kenar)

muzyka (p. Krzysztof Przywoźny)

religia (ks. Józef Komosa)

Archive

Jesteś tutaj: Home Wymagania edukacyjne