I Mistrzostwa Szkoły w Szachach.

W rozegranych w czasie ferii I Mistrzostwach Szkoły w Szachach wzięło udział 10 uczniów, którzy w dwóch kategoriach – dziewczyn i chłopców rywalizowali pod okiem sędziego głównego p. Andrzeja Boczonia. Uczestnicy rozgrywali swoje mecze systemem każdy z każdym, a czas gry ograniczał zegar szachowy. Po wszystkich zakończonych partiach najwyżej sklasyfikowani uczniowie zostali zwycięzcami i uzyskali tytuł MISTRZA SZKOŁY. W kategorii dziewczyn triumfowała MARCELINA CHROBAK, a wśród chłopców DAWID HABERNY. Gratulujemy!!!

Serdeczne podziękowania dla p. Andrzeja, który nie tylko czuwał nad poprawnym przebiegiem turnieju, ale także zaznajomił uczniów z historią szachów i przytoczył wiele ciekawostek dotyczących „królewskiej gry”.

Wyniki (miejsca 1-3):

DZIEWCZYNY