Szkolny konkurs plastyczny "Zimą bajecznie, gdy jest bezpiecznie" w 2024 r.

Na początku lutego 2024 roku miał miejsce w naszej szkole kolejny konkurs plastyczny dla klas młodszych. Tym razem uczniowie oddziałów „0” - III w kilkuosobowych zespołach projektowali i wykonywali plakaty związane z zachowaniem ostrożności i rozwagi podczas zimowych zabaw.

Na konkurs „Zimą bajecznie, gdy jest bezpiecznie” wpłynęły kolorowe, pomysłowo wykonane plakaty z hasłami i obrazami przestrzegającymi przed nieodpowiednimi miejscami i formami zabaw.

Dzieci przypomniały sobie wzajemnie, jakich zasad należy przestrzegać i w co się bezpiecznie bawić.

Z każdej klasy wyłoniono zwycięski zespół, który został nagrodzony odblaskowymi maskotkami w zgodzie z hasłem przewodnim konkursu.

W klasie „0” I miejsce zajęli:

Wiktoria Nędza, Maria Bzdyk, Lena Skorusova, Rita Stękała;

w klasie I wyróżniono:

Annę Topór, Ilonę Leję, Emilię Wyrostek;

w klasie II nagrodzono:

Magdalenę Bochnak, Zofię Szczechowicz, Natalię Wyrostek, Helenę Pawlikowską;

w klasie III ze zwycięstwa cieszyli się:

Maria Frączek, Nikola Nędza, Beata Jasionek, Tomasz Furcoń.

Serdecznie gratulujemy zdobywcom I miejsc, a pozostałym uczniom dziękujemy za udział w konkursie.

Hanna Zych - Piczura

dsc 0034 1600x1067