Konkurs "Moja ulubiona głoska"

W dniu 11 maja 2016 roku o godz. 11.00 w sali obrad Starostwa Tatrzańskiego odbyło się uroczyste rozdanie nagród w konkursie plastycznym - ,,Moja ulubiona głoska’’ organizowanym przez logopedów z Poradni Psychologiczno Pedagogicznej. Na uroczyste rozdanie nagród przybyło wielu uczniów z 16 placówek Powiatu Tatrzańskiego, w tym również z Witowa. Wraz z dziećmi przybyli opiekunowie, rodzice i nauczyciele, którzy pomagali uczniom w przygotowaniu pięknych prac.

Gościem specjalnym była mgr Anna Król - Józaga z-ca Naczelnika Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Starostwa Tatrzańskiego.

Rozdaniu nagród towarzyszyła wystawa prac konkursowych. Wszystkie prace wzbudziły duże zainteresowanie wśród oglądających. Prace bardzo się podobały i wzbudzały wzruszenie. Zwycięzcy otrzymali dyplomy oraz nagrody, a wyróżnieni dyplomy i upominki. Ogółem przyznano 12 nagród oraz 72 wyróżnienia.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!

Informację zaczerpnięto ze strony Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Zakopanem. Zachęcamy do zapoznania się z galerią zdjęć znajdującą się na w.w. stronie.