Konkursy z okazji 10-lecia nadania imienia szkole.

Z okazji 10 – lecia nadania imienia szkole i Dnia Patrona Szkoły zapraszamy do udziału w następujących konkursach:

• Konkurs literacki pt. „List do kolegi – Co słychać w naszej szkole?” skierowany do uczniów klas IV – VI SP.
  • Konkurs literacki dla gimnazjalistów pt. „Ksiądz Leon Musielak we wspomnieniach mojej… (babci, mamy, kuzynki, sąsiadki itp.) lub mojego… (dziadka, taty, kuzyna, sąsiada itp.)” Zależy nam na wywiadach lub relacjach osób, które pamiętają księdza Musielaka z czasów jego pobytu i pracy duszpasterskiej w Witowie. Cenne będą wspomnienia Waszych bliskich, które spiszecie nadając im formę literacką.

Prace z konkursów literackich należy składać do sekretariatu lub do p. A. Rejewskiej lub p. H. Zych – Piczury do 7 października 2016 r.

• Konkurs plastyczny pt. „Najciekawsze wydarzenia z życia księdza Leona Musielaka” skierowany do uczniów kl. I – VI SP oraz I – III Gim. Przedmiotem konkursu jest wykonanie płaskiej pracy plastycznej dowolną techniką. Prace należy składać do p. Reginy Mrowcy – Kenar lub do sekretariatu do 7 października 2016 r.

Życzymy powodzenia!!!