Szkolne kolędowanie w 2016 r.

Święta Bożego Narodzenia to czas radości, pozytywnych emocji, przeżywania Cudu Narodzenia Pana w  bliskości z innymi, we wspólnym tradycyjnym kolędowaniu. Z tej okazji dnia 20 grudnia 2016 roku odbył się w naszej szkole Koncert Kolęd. Każda klasa, począwszy od oddziału zerowego po klasę III gimnazjum, przygotowała kolędę lub pastorałkę. Na początku uroczystości Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego złożyli Pani Dyrektor, Gronu Pedagogicznemu i całej społeczności szkolnej bożonarodzeniowe życzenia oraz wręczyli świąteczne podarunki. Następnie poszczególne grupy prezentowały swoje utwory, kilka w wersji angielskojęzycznej. Jedne śpiewane były przez całe klasy, inne przez kilku wykonawców. Wyróżniono i nagrodzono najlepsze występy: klasę III SP, klasę V SP oraz klasę III gimnazjum. Na zakończenie uroczystości wszyscy uczniowie otrzymali słodki poczęstunek.