I Międzyszkolny Konkurs Pieśni Patriotycznej i Piosenki Żołnierskiej.

        Dnia 8 listopada 2017 roku w Szkole Podstawowej nr 1 w Zakopanem, odbył się I Międzyszkolny Konkurs Pieśni Patriotycznej i Piosenki Żołnierskiej. W konkursie tym wzięli udział uczniowie z kilku szkół, wykonywali oni pieśni w bardzo różnorodny sposób. Jury mogło podziwiać duety jak i występy solowe, z muzyką na żywo oraz z podkładem muzycznym z taśmy. Uczestnicy zaprezentowali bardzo wysoki poziom, tym samym jury miało dość trudne zadanie aby wybrać najlepszych.

  • Miejsce I: Maria Staszeczka kl. VII i Grzegorz Szlehuber kl. VI - duet z SP 5 w Zakopanem,
  • Miejsce II: Maria Galica kl. V i Martyna Galica kl. VI - duet z SP 4 w Zakopanem
  • Miejsce III: Maria Zarycka kl. V - solistka z SP Dzianisz,
  • Wyróżnienie: Julia Granat kl. VI – solistka z SP Witów.

Gratulujemy!

Galeria zdjęć

Archive

Jesteś tutaj: Home Aktualności I Międzyszkolny Konkurs Pieśni Patriotycznej i Piosenki Żołnierskiej.