Pomoc dla Izy.

        Zwracamy się z ogromną prośbą do wszystkich osób o ogromnym sercu o wsparcie finansowe dla chorej na białaczkę limfoblastyczną uczennicy naszej szkoły, Izabeli Piczura. Iza jest uczennicą klasy VI SP. Od lipca 2015 roku walczy z chorobą. Po dwóch latach hospitalizacji wydawało się, że młody organizm zwalczył chorobę. Niestety początkiem 2018 roku nastąpił nawrót choroby. W ostatnich dniach stan Izy bardzo się pogorszył dlatego też niezbędny jest zakup leków, które nie są refundowane przez NFZ. W krótkim czasie konieczne jest zebranie ogromnej kwoty, 300 tys. zł. Wszystkich, którzy mogą i chcą pomóc bardzo prosimy o wpłaty na konto fundacji „Podaruj życie”. Podajemy numer konta: 07175000120000000023161346 z dopiskiem "Dla Izabeli Piczura”. Serdecznie dziękujemy za każdą kwotę.

Grono Pedagogiczne Szkoły Podstawowej w Witowie

 

Archive

Jesteś tutaj: Home Aktualności Pomoc dla Izy.