Wizyta duszpasterska w 2019 roku.

11 stycznia 2019 roku w naszej szkole miała miejsce wizyta duszpasterska. Ksiądz wikary Tadeusz Horwat pobłogosławił zebranych uczniów, nauczycieli i obsługę szkoły na Nowy Rok 2019. Podczas uroczystego apelu przedstawicielka Samorządu Uczniowskiego – Magdalena Chrobak ogłosiła wyniki konkursu międzyklasowego na najpiękniej ozdobioną klasę. Natomiast pan dyrektor ogłosił wyniki zbiórki „Pola Nadziei” na rzecz Hospicjum Jezusa Miłosiernego w Zakopanem. Nasi wolontariusze zebrali 2822,20 zł. Wszystkim darczyńcom raz jeszcze serdecznie dziękujemy.

Pan dyrektor Leszek Szlachtowski życzył wszystkim uczniom udanych ferii i przypomniał o zasadach bezpieczeństwa zarówno na stoku narciarskim jak i w ruchu drogowym.

Marta Osadzińska