Akcja SU „Wyślij pączka do Afryki” w 2023 r.

Udział w akcji organizowanej przez Braci Kapucynów, mającej na celu wsparcie projektów realizowanych w Afryce, stał się już tradycją naszej szkoły. Również w tym roku odpowiedzieliśmy na zaproszenie Fundacji „Kapucyni i Misje”.

Najlepszym czasem „wysyłania” pączka do Afryki jest oczywiście Tłusty Czwartek, czyli w tym roku 16 luty.

Rada Rodziców zakupiła pączki, które uczniowie klas starszych sprzedawali w czasie przerw międzylekcyjnych. Słodkie pyszności cieszyły się popularnością począwszy od oddziału zerowego po klasę VIII. Zebrane ze sprzedaży pieniądze zostaną wysłane na cel tegorocznej akcji „Chcemy się uczyć - pomóż nam!”

Dziękujemy bardzo Radzie Rodzicom i wszystkim Darczyńcom z naszej szkoły. W tym roku zebraliśmy 1167 zł na pomoc dla Afryki.

Hanna Zych - Piczura

dsc 0005 1600x1067