Czwórbój lekkoatletyczny dla szkół podstawowych.

        10 maja uczniowie naszej szkoły brali udział w czworoboju lekkoatletycznym rozegranym w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Na stadionie COS-u w rywalizowało 65 chłopców z 11 szkół powiatu tatrzańskiego. Zawodnicy mieli do pokonania dystanse 60 oraz 600/1000 m a prócz tego do punktacji zaliczane były rzut piłeczką palantową oraz skok w dal. Nasi uczniowie byli bezkonkurencyjni i rozgromili współzawodników.

W klasyfikacji indywidualnej zajęli miejsca:

  • I miejsce Jan Liszka SP Witów
  • II miejsce  Szymon Barnowski SP Witów
  • IV miejsce Kacper Baran SP Witów
  • IX miejsce Marcin Wróbel SP Witów
  • XV miejsce Dominik Waligóra SP Witów

W klasyfikacji drużynowej:

  • I SP Witów 804 pkt.
  • II SP 4 594 pkt.
  • III SP nr 1 Biały Dunajec 569 pkt.

Archive

Jesteś tutaj: Home Sport Czwórbój lekkoatletyczny dla szkół podstawowych.