Dzień Dziecka w 2016 r.

        Dnia 1 czerwca 2016 roku uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w licznych atrakcjach, m.in. w zawodach sportowych oraz w konkursie ekologicznym zorganizowanych z okazji Dnia Dziecka.
Aby umożliwić jak największej liczbie dzieci udział w grach i zabawach rozgrywki rozpoczęliśmy już o godz.8:00. I tak dziewczęta i chłopcy z kl. III Gim. rzucili sportowe wyzwanie reprezentacjom klas I i II Gim., rozgrywając mecze w piłkę ręczną i siatkową. Następnie uczniowie kl. V i VI rozegrali mecze: dziewczęta w piłkę siatkową i ringo a chłopcy w piłkę nożną. Uczniowie kl. IV, po utworzeniu drużyn koedukacyjnych rozegrali mecz w ringo. Ukoronowaniem tego dnia miał być rowerowy tor przeszkód, niestety gradobicie nie pozwoliło na przeprowadzenie tej konkurencji.
Wiele emocji wzbudził również konkurs ekologiczny skierowany do kl. IV – VI SP oraz I – III Gim. Wśród klas podstawówki specjalistami od ekologii okazali się być szóstoklasiści, natomiast wśród gimnazjalistów kl. I zdeklasowała konkurencję. 
Młodsze klasy natomiast rywalizowały między sobą na torze przeszkód oraz odpowiadając na pytania w quizie ekologicznym. Dzień zakończył się poczęstunkiem zafundowanym przez Radę Rodziców.

Galeria zdjęć

Archive

Jesteś tutaj: Home Sport Dzień Dziecka w 2016 r.