VI Dzień Patrona Szkoły i wizyta ks. biskupa

19 grudnia 2011 roku w naszej szkole odbył się Dzień Patrona - ks. Leona Musielaka. Miał on bardzo uroczysty charakter. Wyjątkowego splendoru nadała mu obecność biskupa Grzegorza Rysia, który odwiedził naszą placówkę oświatową podczas wizytacji parafialnej. Gościa w imieniu nauczycieli, uczniów i rodziców powitała p. dyr. Agnieszka Maryniarczyk. Następnie swoje umiejętności recytatorskie i wokalne zaprezentowali laureaci konkursów: Madzia Palenica kl. I, Ania Kopeć kl. II, Agnieszka Chrapkiewicz kl. IV, Grześ Hudyka kl. IV, Marysia Bużek kl. V i Klaudia Bzdyk kl. VI, która wszystkich zachwyciła i wzruszyła piosenką "Mały Książę i róża". Klasa III gimnazjum pod kierunkiem p. Marty Osadzińskiej przygotowała prezentację multimedialną na temat pobytu ks. Leona Musielaka  w Witowie. Natomiast uczniowie starszych klas szkoły podstawowej i gimnazjum wystąpili w inscenizacji "Sceny z życia ks. Leona Musielaka". W Dniu Patrona szkołę odwiedzili przedstawiciele Rady Rodziców, którzy przygotowali słodki poczęstunek dla zaproszonych gości. Święto szkoły zakończyło się spotkaniem ks. biskupa Grzegorza Rysia z nauczycielami i rodzicami.

Dniu Patrona Szkoły towarzyszył konkurs plastyczny na temat: "Ks. Leon Musielak w Witowie". Poniżej znajduje się galeria nagrodzonych prac uczniów naszej szkoły.